Praca

Aktualnie poszukujemy osób z okolic Siemianowic Śląskich na stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego – nr ref. 1/PI/2024

Zadania:
  • budowa i utrzymanie pozytywnych i długoterminowych relacji z Klientami
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprzedaż usług
Wymagania:
  • wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy, samochód służbowy, telefon
  • atrakcyjny system szkoleń i wynagrodzeń
  • możliwość awansu i samorealizacji
  • kompleksowe wsparcie działów operacyjnych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów pocztą elektroniczną na adres: biuro@perfektinkaso.pl

Do każdego CV prosimy o załączenie następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w pełnym zakresie podanym w moim CV do celów bieżącej rekrutacji prowadzonej przez PERFEKT INKASO.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez PERFEKT INKASO, w tym na potrzeby przechowywania w bazie kandydatów do pracy.”